Kompozycje

Idealne miejsce

Biuro

Gabinet

DOM

miejsce w którym czujemy się najlepiej

Lokal

Obiekt wypoczynkowy

Ogranicza Nas tylko kreatywność

Natura dopełnia niezwykłości naszego życia. To bowiem nasz kręgosłup a jej moc twórcza potrafi regenerować siły witalne, uzdrawiać ciało i duszę. 

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć sensualny pomost, estakadę pomiędzy harmonijnym oceanem rozkoszy płynącej z natury a pracą zawodową. Nasze życie coraz bardziej przypomina szybki bieg między zamkniętymi przestrzeniami – z biurowca na siłownię, basen, do szkoły, domu  – na kontemplację z przyrodą nie mamy już czasu. 

Więc co zrobić, aby z jednej strony dostosować się do coraz bardziej przyspieszających warunków zawodowych, chronicznego braku czasu, a z drugiej  przywrócić naturę do przestrzeni naszego życia?

MECH STABILIZOWANY

Idealnym rozwiązaniem jest otulenie naszej przestrzeni – czy to biurowej czy domowej – MCHEM STABILIZOWANYM.  

Mech stabilizowany – mimo, że jest produktem naturalnym, nie potrzebuje naszej troskliwej opieki, pielęgnacji, światła ani wody, przez co ogranicza koszty utrzymania do minimum. To właśnie stabilizacja czyli impregnacja powoduje, że jego procesy życiowe zostają zatrzymane w czasie a on wygląda doskonale, pięknie
i majestatycznie w swojej  niezmienionej formie przez wiele długich lat. 

Mech stabilizowany jest idealnym materiałem do wykreowania wnętrza o wyjątkowym i niepowtarzalnym charakterze. To wręcz uosobienie doskonałości – ze swoją plastycznością i nieskończonymi możliwościami mech stabilizowany  to moc sztuki a jednocześnie sztuka mocy.  Jeżeli mu pozwolimy – będzie dla nas źródłem emocjonalnego bogactwa, wręcz symfonią doznań na najwyższych wzniesieniach.  Ze swoim temperamentem, wręcz osobowością, nieograniczonymi niczym kształtami a zarazem żarem i namiętnością barw nie tylko wzbudzi respekt, lecz uzależni
i zahipnotyzuje.

NASZA PRACOWNIA

Produkty stabilizowane, które wychodzą z naszej pracowni są ręcznie wykonywane w naszym zakładzie pod Wrocławiem. Każdą kompozycję projektujemy indywidualnie
z zachowaniem największej dbałości o każdy szczegół. U nas każdy Klient nigdy nie jest pozostawiony sam sobie – w oparciu o jego potrzeby i nasze wieloletnie doświadczenie zawsze pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązanie do danego wnętrza, aby stało się nie tylko ozdobą, ale i ucztą dla zmysłów.

Z mchu stabilizowanego tworzymy wszystko – od małych elementów czyli obrazów, loga, kompozycji kwiatowych, po wielowymiarowe zielone ściany. Nasz projektant podejmuje się wykonania najbardziej niestandardowych rozwiązań, ponieważ nasze możliwości są kreatywnie nieograniczone.  

MECH STABILIZOWNY posiada wiele zalet:

  • Jest bezpieczny dla człowieka i środowiska, ponieważ nie zawiera substancji toksycznych a jego barwienie odbywa się tylko produktami naturalnego pochodzenia.
  • Wykazuje właściwości antystatyczne a więc nie zbiera kurzu, nie trzeba go czyścić ani odkurzać.
  • Jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci i alergików ponieważ nie zawiera nie pyli i nie żadnych alergenów.
  • Jest rewelacyjnym pochłaniaczem dźwięku, doskonale wpływa na akustykę, tłumi hałas i wycisza wnętrza. 
  • Warunkiem utrzymania pięknego i zdrowego wyglądu mchu jest wilgotność powietrza w pomieszczeniu na poziomie 40-50%, czy takiej, w której człowiek czuje się korzystnie. Mech zatem jest wyznacznikiem optymalnych dla nas warunków w pracy czy w domu.  
  • Jest odporny na pleśń i grzyby.
  • Wpływa na lepsze samopoczucie, zwiększa kreatywność i poprawia jakość pracy.

Mech stabilizowany można zastosować w każdym mało nasłonecznionym pomieszczeniu od biurowców począwszy po mieszkania, domy, bary, restauracje, salony kosmetyczne, baseny i salony spa.

LOGO

Nikomu nie potrzeba tłumaczyć, że logo to kluczowy element identyfikacji wizualnej każdego przedsiębiorstwa czy marki. To nie tylko ładna, nowoczesna grafika, ale przede wszystkim nośnik informacji o charakterze przedsiębiorstwa i  jego wartościach. Budowanie ekowizerunku firmy, bycie eko stało się przez ostatnie lata nie tylko modą, ale wręcz obowiązkiem. Nasze społeczeństwo bowiem jest już świadome, że codzienne wybory każdego z nas wywierają ogromny wpływ na przyszłość środowiska i całej naszej planety.   

Logo wykonane lub otoczone mchem będzie niosło potężne przesłanie, że dbałość o środowisko jest jednym z głównych priorytetów przedsiębiorstwa, że firma jest przyjazna środowisku  – co z pewnością zapadnie w pamięć i wpłynie na pozytywny odbiór marki w oczach zarówno Klientów przedsiębiorstwa jak i samych Pracowników.

BIURO

Obok naturalnego oświetlenia – rośliny to najbardziej pożądany element w biurach. Udowodniono bowiem, iż odpowiednia ilość zieleni nie tylko wpływa na poprawę jakości naszej pracy, ale powoduje wzrost produktywność pracy aż o 20%.  W otoczeniu zieleni ludzie czują się szczęśliwsi, redukuje się stres. Myśli stają się bardziej kreatywne, siły witalne i energia powraca, co czyni z pracownika bardziej efektywnym i pożądanym przez pracodawcę. 

Zastosowanie mchu stabilizowanego w biurach np. salach konferencyjnych – w formie ścian wertykalnych czy obrazów – pozwoli zatem wprowadzić naturę możliwie jak najbliżej pracującego człowieka a przy tym ograniczy koszty utrzymania zieleni do minimum. 

DOM

Dom – nasza oaza bezpieczeństwa, przestrzeń spełniająca pragnienia wytchnienia, wypoczynku, czasami wręcz ucieczki od codzienności. Mech stabilizowany nie tylko doda ekologicznego i naturalnego wyrazu naszym ścianom, ale będzie ukojeniem dla ciała i zmysłów. 

Bestsellery

000