Jak pracujemy

Obiekt wypoczynkowy

Biuro

Gabinet

Dom

Lokal

Dekoracje z roślin stabilizowanych to eleganckie i nowoczesne rozwiązania do nietuzinkowej aranżacji wnętrz. Naszą ofertę roślin stabilizowanych kierujemy do wszystkich tych, dla których niezwykły design, elegancja oraz oryginalna aranżacja wnętrza jest bardzo ważna. Gwarantujemy, że wszelkie ozdoby z roślin stabilizowanych z pewnością przyciągną spojrzenia potencjalnych klientów oraz stworzą niesamowity klimat.  

Jakie dekoracje z roślin stabilizowanych realizujemy?

Rośliny stabilizowane wniosą odrobinę zieleni do Państwa domów, biur, restauracji, recepcji hoteli, salonów SPA oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest magiczna moc Matki Natury. Ze starannie dobranych roślin, w pełnym rozkwicie, stworzymy dla Państwa niezwykłe i niepowtarzalne:

  • obrazy ścienne,
  • ściany z mchu stabilizowanego,
  • przestrzenne instalacje z mchu,
  • dekoracje z roślin stabilizowanych w donicach.

Dekoracja z roślin stabilizowanych. Jak pracujemy?

Rośliny stabilizowane są bardzo efektowne i nie wymagają przy tym czasochłonnych zabiegów. Dlatego też zalecane są wszędzie tam, gdzie konieczne jest ożywienie pomieszczenia i stworzenia relaksującego wnętrza. Aby zamówić ozdobę z roślin stabilizowanych, trzeba przejść następujące kroki:

  1. Ustalenie Państwa potrzeb i oczekiwań. Podczas projektowania ściany lub obrazu z roślin stabilizowanych poprosimy Państwo o dostarczenie zdjęć pomieszczenia, w którym taka dekoracja ma się znaleźć. Jeżeli posiadają Państwo plan zagospodarowania zielenią utworzony przez profesjonalne firmy architektoniczne to można również go dostarczyć. Dzięki niemu w pełni i sprawnie spełnimy Państwa oczekiwania. Podczas konsultacji, ustalimy również wielkość, kolor oraz rodzaj mchu lub rośliny stabilizowanej. 
  2. Zaprojektowanie oraz wycena dekoracji z roślin stabilizowanych. Przy wycenie uwzględniany jest nie tylko projekt, rodzaj i ilość rośliny stabilizowanej, ale również transport oraz montaż. Należy również dodać, że w niektórych przypadkach istnieje możliwość przesyłki kurierskiej. 
  3. Akceptacja projektu i konsultacja przebiegu prac. W trakcie omawiania przebiegu prac mogą Państwo wnieść swoje wytyczne i uwagi np. dotyczące godzin prac. Dzięki temu nie zakłócimy codziennych prac w Państwa firmie.

 

Warto również dodać, że ze względu na to, że jest to praca z naturą to należy pamiętać, że każda realizacja się od siebie różni. Wynika to z faktu, iż rośliny rządzą się własnymi prawami. Nie ma dwóch takich samych dekoracji z roślin stabilizowanych!

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza i oferta i chcielibyście dowiedzieć się więcej, to zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy w rzeczowy i wyczerpujący sposób odpowiedzą na Państwa pytania i wyjaśnią jak pracujemy przy roślinach stabilizowanych.

 

000