Instalacja z chrobotka reniferowego w Świnoujściu

Instalacja z chrobotka reniferowego w Świnoujściu
23 stycznia, 2021 misiek
In Uncategorized

Relaks oraz aktywność fizyczna odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu człowieka. Dlatego też część z nas często wykupuje karnety do salonów SPA, basenów, czy też na siłownię. Zarówno odpoczynkowi, jak i aktywności sportowej sprzyja nie tylko natura, ale również zieleń. Dlatego też dla basenu miejskiego w Świnoujściu stworzyliśmy instalację z chrobotka reniferowego. 

Czym właściwie jest instalacja ze stabilizowanego chrobotka?

Chrobotek jest to ozdobny porost, który stosuje się do różnych dekoracji. Można z niego stworzyć niezwykłe obrazy, parapety, a nawet całe ściany. Instalacja z chrobotka reniferowego wykonana jest ze starannie dobranych i naturalnych materiałów, tak, aby piękno natury zachować jak najdłużej. Stabilizacja chrobotka polega na zanurzeniu go w roztworze gliceryny. W ten sposób zastępowana jest naturalna limfa substancją stabilizowaną. Do tworzenia dekoracji z roślin stabilizowanych wybiera się te w najpełniejszym rozkwicie. Dzięki temu prezentują się one niezwykle pięknie. 

Jak montowane są panele z chrobotka?

Do stworzenia instalacji z chrobotka reniferowego umieszcza się je najpierw na płycie, które odpowiednio zabezpieczone i zapakowane przewożone są na miejsce montażu. Nasza ekipa przytwierdza je do ścian za pomocą odpowiednich śrub. Wiadomo, że podczas montowania paneli z chrobotka powstają szczelinki. Jednakże poprzez odpowiednie wypełnienia dbamy o to, żeby były niewidoczne. Należy również dodać, iż porost umieszczamy na płytach trudnozapalnych. 

Jakie korzyści niesie zielona ściana z chrobotka?

Ściany z chrobotka, to nie tylko niezwykła elegancja i oryginalny wystrój, ale przede wszystkim szereg korzyści. Niewątpliwym atutem tego typu ścian, jest to, iż nie trzeba ich podlewać, przycinać, ani oczyszczać z kurzu. Także nie wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Wpływa prozdrowotnie na organizm człowieka, gdyż oczyszcza powietrze. Instalacja z chrobotka reniferowego to również redukcja hałasu, ponieważ porost ten pochłania wiele dźwięków. Ze względu na właściwości antyelektrostatyczne, stabilizowany chrobotek jest bezpieczny dla alergików. Wynika to z faktu, iż pochłania z powietrza pył. 

Oczywiście zalet można wyliczać bez końca. Należy również dodać, że instalacja ta będzie pięknie i efektywnie wyglądać na basenie miejskim, ponieważ jest tam duża wilgotność powietrza. A jak wiadomo, wszelki porost lubi wilgoć. 

Montaż zielonej ściany z chrobotka dla basenu miejskiego w Świnoujściu

Poniżej przedstawiam instalację z chrobotka dla basenu miejskiego w Świnoujściu. Panelami z chrobotkiem reniferowym pokryto ok. 25 m kwadratowych ścian.

instalacja
iinstalacja z chrobotka reniferowego
instalacja z mchu
instalacja z mchu

Więcej ciekawych, eleganckich i oryginalnych dekoracji znajdą Państwo na stabilizowane.pl

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*