Okrągłe obrazy z mchu stabilizowanego

Okrągłe obrazy z mchu stabilizowanego
5 marca, 2021 Marta Justyńska

Każda aranżacja wnętrza powinna być starannie przemyślana. W szczególności, gdy w określonym pomieszczeniu spędzamy większość czasu. Bardzo ważne jest, aby znalazło się w nim miejsce na zieleń i naturę. Idealnym rozwiązaniem są okrągłe obrazy z mchu stabilizowanego. Wynika to z faktu, iż nie tylko ożywią wnętrze, ale wpłyną na nastrój i zdrowie osoby przebywającej w danym pomieszczeniu. Poniżej przedstawiam oryginalne koła z mchem stabilizowanym. 

Przykładowe okrągłe obrazy z mchu stabilizowanego

Koło z mchem typu Forest średnica 110 cm 

Koło z mchem typu Forest to niezwykła ozdoba wnętrza mieszkania, biura, recepcji oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest wniesienie odrobiny zieleni. Artyści wykonali to koło z różnych typów mchów stabilizowanych. Wśród nich można odnaleźć mech kulisty oraz mech płaski. Co więcej, zamawiający ma możliwość doboru odcieni zieleni, jaka ma być zastosowana w obrazie. Kompozycja mchu z dodatkiem drewnianego dekoru została umieszczona w ramie wykonanej ze stali, która jest odpowiednio szlifowana i lakierowana. 

okrągłe obrazy z mchu stabilizowanego

okrągłe obrazy z mchu stabilizowanego

okrągłe obrazy z mchu stabilizowanego

Koło z mchem średnica 110 cm typu Forest

Obraz z mchu stabilizowanego typu Forest to prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie magię zieleni oraz natury. Należy również dodać, że przy tego typu dekoracjach niewymagana jest zbytnia opieka, ponieważ mchu stabilizowanego nie trzeba przycinać oraz podlewać, a zaoszczędzony czas można przeznaczyć na inne przyjemności np. na czytanie książki. Warto również wspomnieć o innej, cennej właściwości mchu stabilizowanego. Mianowicie oczyszcza on powietrze z pyłu, kurzu i toksyn. Dlatego też tego typu dekoracje zaleca się również alergikom oraz astmatykom. Średnica obrazu: 110 cm. 

Koło z mchem typu Forest średnica 100 cm 

Zieleń w domu, biurze oraz wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie to podstawa, ponieważ wprowadza ona spokój i harmonię. Wybierając dekorację z zielenią warto przypatrzeć się kołu z mchem typu Forest. Jest to niezwykły i nietuzinkowy okrągły obraz z mchu stabilizowanego, który z pewnością upiększy każde wnętrze. Dekoracja ta wykonana została z mchu stabilizowanego płaskiego i kulistego. Oba te mchy idealnie ze sobą współgrają tworząc niezwykły obraz 3D. Kawałek drewnianego dekoru sprawia, że możemy posiadać namiastkę lasu na co dzień. Całą kompozycję artyści umieścili w ramie wykonanej ze stali, która dodatkowo została oszlifowana i polakierowana. 

obraz

Koło z mchem typu Forest średnica 100 cm

Decydując się na tego typu dekorację zyskuje nie tylko wnętrze, ale przede wszystkim osoby, które w nim przebywają. Musisz wiedzieć, że mech stabilizowany ma wiele właściwości prozdrowotnych. Przede wszystkim oczyszcza powietrze oraz zapewnia odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu. Średnica obrazu: 100 cm. 

Koło z mchem średnica 110 cm

Koło z mchem to kolejna propozycja wśród okrągłych obrazów z mchu stabilizowanego. Charakteryzuje się ono niezwykłą prostotą oraz elegancką. Obraz ten z powodzeniem ożywi każde wnętrze, począwszy od domów, poprzez biura, na restauracjach kończąc. Do jego stworzenia wykorzystano mech płaski i kulisty. Te dwa rodzaje mchu tworzą razem niesamowitą kompozycję. Niezwykłości temu obrazowi dodaje również stalowa rama, którą oszlifowano i polakierowano. Przepięknie eksponuje zieleń mchu stabilizowanego. Średnica obrazu: 110 cm.

obraz

obraz

obraz

obraz

Dekoracje z mchu stabilizowanego to nie tylko ozdoby, które pięknie będą prezentować się w każdym wnętrzu, ale również wprowadzą odpowiedni nastrój (zieleń i natura uspakaja). Obrazy te będą Wam służyć latami.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*